OPTIMUS

Aktuality

 

 

červenec 2010 Právě realizujeme internetový katalog s prodejním systémem pro BIKOS CZ s.r.o. – velkoobchod potravin.

červen 2007 Právě realizujeme internetový katalog chirurgických nástrojů s prodejním systémem pro VUP, a.s.

2006 (únor) Pro významnou společnost FERONA a.s., zabývající se nákupem, skladováním, úpravou a prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, neželezných kovů a železářského sortimentu, dokončujeme elektronický katalog produktů s objednávkovým systémem.

2005 (červen) Pro společnost Zbrojovka ZTM závod Vsetín, výrobce vzduchových tkacích strojů, nový návrh internetové prezentace, popis služeb a výrobků.

2004 (říjen) Realizace speciálního software pro Armádu České republiky.

2004 (září) Pro významný celosvětově působící koncern Schneider Electric realizujeme internetový portál „vypinac.cz“ pro podporu prodeje koncovým zákazníkům s použitím databázové struktury NUK.

2004 (září) Započata spolupráce se společností ATLAS.CZ v oblasti dodávky obsahu encyklopedie CoJeCo.

2004 (srpen) Pro společnost UNIVERSA CS, s.r.o., zabývající se nízkoteplotními i standardními systémy vytápění, realizujeme internetový katalog výrobků.

2004 (červenec) Rozhlasový pořad Minuta s encyklopedií do rádia Český rozhlas České Budějovice.

2004 (červen) Rozhlasový pořad Minuta s encyklopedií v rádiích Český rozhlas Olomouc, Český rozhlas Plzeň a Český rozhlas Ostrava.

2004 (duben) Pro významnou společnost FERONA a.s., zabývající se nákupem, skladováním, úpravou a prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, neželezných kovů a železářského sortimentu, připravujeme webovou firemní prezentaci s redakčním systémem.

2004 (březen) Pro českého výrobce plastových výrobků, KOPOS KOLÍN a.s. realizujeme naší technologií rozsáhlých katalogů NUK katalogově-obchodní systém.

2004 (březen - duben) Dodávka otázek do hry DUEL pro mobilní telefony, kterou pro EuroTel pripravuje spolecnost Logos.

 

© 2018 OPTIMUS s.r.o. všechna práva vyhrazena