OPTIMUS

Digitální kancelář

Vaše účetní doklady a jiné obchodní dokumenty převedeme do digitální podoby
 

Bezpapírová kancelář

Jeví se to na první pohled až neuvěřitelné, ale Vaše kancelář skutečně může být téměř bez papírů, pomineme-li nutnost "papírového" předávání některých úředních formulářů, faktur a hotovostních dokladů. Rozhodně Vám ale digitalizace může v některých případech přinést úsporu místa, času a někdy dokonce zefektivnění chodu administrativy Vaší firmy.

Dokážeme převést do digitální podoby velké objemy jednostránkových i mnohasetstránkových tištěných dokumentů, které je pak možné snáze prohledávat a to dokonce nezávisle z různých míst v rámci firmy nebo po internetu. To je výhodné zejména u dokumentů, které má firma pouze v jednom exempláři, typicky u různých standardizačních dokumentů, prohlášení o shodě k prodávaným výrobkům, dodacích listů, dokumentace dodavatelů, katalogů náhradních dílů atd. Podobně je výhodné digitalizovat i archivy účetních dokladů, které pak není nutné při dohledávání starších dokladů fyzicky prohledávat v archivech. Při vhodném indexování, které Vám rovněž naše firma provede, máte navíc v ruce výkonný nástroj pro dohledávání podle data dokladu, částky, firmy apod.

NĚKTERÉ VÝHODY DIGITALIZACE:

Snížení časové režie a s tím spojených mzdových nákladů při opakovaném prohledávání dokumentů může být výrazné především u pracovních skupin, kdy tytéž dokumenty prohledávají po sobě opakovaně různí pracovníci.

Snížení prostorových nároků na příruční archivy kanceláří souvisejí s možností umístit jednou již zdigitalizované dokumenty do levnějších prostor nebo uspořádat stávající prostory úsporněji.

Zpřístupnění potřebných dokumentů po jejich digitalizaci na internetu či intranetu pro pracovní skupiny znamená výrazné úspory času, nákladů na komunikace (telefon, fax)

Mobilita administrativních dokladů či technické dokumentace pro použití u zákazníka, na obchodním jednání s partnerem, na stavbách apod.

Vyšší operativnost při komunikaci se zákazníky a obchodními partnery (připojení přílohy k mailu, odkaz na internetovou adresu apod.).

 

Ilustrační obrázek - náhlad digitalizovaného dokladu
Ilustrační obrázek - náhlad digitalizovaného dokladu

Objednávka digitalizace


Máte-li zájem o bližší informace nebo případně chcete objednat naše služby, neváhejte nás prosím oslovit s využitím těchto kontaktů. Děkujeme.

 

 

 

 


© 2018 OPTIMUS s.r.o. všechna práva vyhrazena