OPTIMUS

Internetové aplikace na míru

Vytváříme internetové aplikace, aby padli vašim požadavkům jako ulité
 

WWW stránky - webdesign

S ohledem na Vaše potřeby vytvoříme www stránky počínaje jednoduchou webovou prezentací se základními informacemi a konče rozsáhlými stránkami s databázovým zázemím.

www stránky - webdesign.

E-shop (elektronický obchod)

Internetové obchody se stávají stále oblíbenější a počty zákazníků se každým rokem několikanásobně zvyšují. Každá firma dnes může mít svůj vlastní elektronický obchod. Vytvoříme pro vás profesionální eShop na míru za použití nejmodernějších webových technologií. Dofáme Vám profesionální grafický design, který upoutá.

E-shop (elektronický obchod).

Intranet / Extranet

Efektivní řízení znalostí v rámci podniku je nutností. Kvalitně zpracovaný podnikový informační systém je jeho nezbytnou součástí. Efektivně shromážděné a využité informace se mohou stát konkurenční výhodou.

Intranet / Extranet.

Rozsáhlé katalogy (NUK)

Nabízí jedinečné zachycení informací o vašich výrobcích, službách nebo čemkoliv jiném. Umožňují detailní zachycení informací o řádově statisících položkách. Změna údajů o položce se projeví okamžitě. Rozsáhlé katalogy mohou být součástí vašich webových stránek nebo vystupovat jako samostatná internetová aplikace. Rozsáhlé katalogy jsou rozšiřitelné o objednávkový systém nebo určené k napojení na Váš stávající účetní systém.

Rozsáhlé katalogy (NUK).

E-marketing

Statistiky provozu, registrace ve vyhledávačích, tvorba zpětných odkazů, internetová reklama, analýzy konkurence, optimalizace pro vyhledávače, copywriting, testování e-shopů, zvyšování průměrné ceny objednávek v e-shopu a mnohé další. To vše má jediný cíl...

E-marketing.

Hosting a registrace domén

Pro naše klienty zajišťujeme hosting vytvořených aplikací na výkonných serverech s kvalitním připojením, dohledem a správou. Služba registrace doménového jména a s ní související správa DNS záznamu tvoří základ vaší internetové prezentace. V tomto ohledu Vám nabízíme naše služby.

Hosting a registraci domén.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Většina uživatelů internetu přichází na neznámé stránky z vyhledávačů nebo katalogů. Zajistit, aby Vaše stránka byla ve vyhledávačích na vhodná klíčová slova na předních pozicích, je přesně úkol pro nás.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO).


 
© 2018 OPTIMUS s.r.o. všechna práva vyhrazena