OPTIMUS

Sériový software

 

Obce České republiky 1.3

Program Obce České republiky je zdarma šířený program, tedy freeware, který byl vytvořen pro všechny zájemce o pohodlné a rychlé vyhledání podrobných údajů o obcích a městech České republiky. Po instalaci a spuštění vyhledá hledanou obec nebo město a nabídne podrobný popis ve všeobecné internetové encyklopeii CoJeCo.cz, případně pokud je k dispozici i stránky dané obce nebo města.

Více informací

 

pro zvětšení klikněte

EMcalc 2.5

Nabízíme Vám sériově dodávaný úspěšný program, který získal již řadu ocenění. V testu odborného časopisu COMPUTER č. 22/02 byl hodnocen "jako jedna z nejlepších kalkulaček vůbec..." Na serveru Slunečnice získal nejvyšší ocenění - "5 slunečnic". EMcalc je obdobou moderních kapesních dvouřádkových kalkulátorů. Jedná se o matematický software, který rozsahem svých funkcí plně nahradí funkce většiny běžných kalkulátorů a usnadní Vám práci na počítači, zejména pokud potřebujete často něco počítat a klasická kalkulačka není okamžitě po ruce. Výsledky výpočtů je možné jednoduše přenášet do Vašich aplikací, což často ušetří spoustu času a zamezí vzniku chyb při opisování výsledků z displeje klasické kalkulačky. Tento software nabízíme z pověření autora Ing. Bodora a firmy EMdat.

Program si u nás můžete zdarma stáhnout a vyzkoušet ve zkušební 30-ti denní verzi, nebo si ho přímo objednat.

Více informací

 

pro zvětšení klikněte

Další obrázky: seznam funkcí, knihovna výrazů, statistická analýza, soustava lineárních rovnic, parametry datové řady, graf datové řady, mini okno, konstanty, převody jednotek.

 

© 2018 OPTIMUS s.r.o. všechna práva vyhrazena